Training Overview

Sorry, nothing found!

Search full content

Overview Test

IEVADS UN INFORMĀCIJA PAR APMĀCĪBU!

SVEIKA!

Es apsveicu Tevi ar izvēli piedalīties šajā apmācībā. Jau pēc pavisam neilga laika Tu redzēsi, ka tā ir viena no vērtīgākajām lietām, kuru iespējams apgūt sievietes dzīvē.

Esmu pārliecināta, ka šīm zināšanām ir potenciāls atklāt Tev vēl dziļāk sava ķermeņa noslēpumus un likumsakarības, tādējādi, veidojot labākas attiecības Tev pašai ar savu ķermeni, ļaujot tev labāk iepazīt savu ķermeni, un baudīt dziļāku un intīmāku saskaņu ar savu partneri. 

APMĀCĪBAS MATERIĀLS.

Apmācību uzsākot, Tev ir atvērta piekļuve apmācības pirmajam modulim. Nākamie moduļi tiks atvērti secīgi katru nedēļu tajā nedēļas dienā, kurā Tu esi pievienojusies kursam. Apmācība pieejama no jebkuras ierīces ar interneta pieslēgumu, tāpēc mācīties vai atkārtot zināšanas vari no jebkuras vietas pasaulē.

Apmācībā ir iekļautas gan teorētiskās zināšanas, gan praktiskie uzdevumi, gan individuālas konsultācijas. Praktisko uzdevumu nav daudz, bet to savlaicīga izpilde ir svarīga metodes korektai apguvei, jo šajā kursā Tu mācies caur savu personīgo un praktisko pieredzi.

Ja gadījumā kādu tēmu līdz galam neizdosies saprast, Tu saņemsi papildu uzdevumus, kas ir nepieciešami tieši Tavai individuālai attīstībai.

Individuālos ciklus mēs izvērtēsim kopā konsultāciju laikā tiklīdz kā būs noslēdzies katrs konkrētais cikls.

INDIVIDUĀLĀS KONSULTĀCIJAS.

Tiklīdz, kā esi aizpildījusi savu pirmo ciklu (ir sākušās nākamās mēnešreizes) vai esi pamanījusi pirmo temperatūras kāpumu, lūdzu, sazinies ar mani, lai varam vienoties par pirmās konsultācijas datumu un kopā izvērtēt tavu ciklu.

Šī kursa ietvaros tev ir 6 izsmeļošas konsultācijas par tava individuālā cikla izvērtējumu (katra apm. 60 min., maksimāli līdz 90 min.). Pēc apmācības Tev ir ekskluzīvs bonuss saņemt ātras zibkonsultācijas caur whatsapp par sarežģītākiem cikliem.

Visas konsultācijas notiek caur platformu https://zoom.us/. Lai pieteiktos konsultācijai, izvēlies pieejamos konsultāciju laikus šeit: https://calendly.com/jana-rada/konsultacija-ar-radu. Kad būsi reģistrējusies, Tu saņemsi saiti uz mūsu online sarunu telpu. Lai Tai pievienotos, Tev ir nepieciešams izveidot kontu zoom.us platformā un tad varēsi pievienoties konsultācijai automātiski, spiežot uz norādītās saites.

PIEKĻUVES LAIKS.

Intensīvā apmācības kursa beigās Tu saņemsi lejupielādei apgūtā materiāla izdruku pdf formātā

Novēlu Tev aizraujošu ceļojumu šajā sievietes noslēpumu pasaulē!
Aiziet! Ver vaļa pirmo moduli! :)


Rada

P.S. Jebkuru neskaidrību gadījumā uzdod jautājumus diskusijās zem katras attiecīgās lekcijas vai raksti man uz e-pastu rada@rada.lv.