Privacy settings

We use cookies on our website. Some of them are essential, while others help us improve this website and your experience.

Accept all Save
View details of the cookies used

Impressum

VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI

 

1. Impressum

Jana Rada
Harry-Dember-Str.
01169 Dresden
Deutschland
E-pasts: rada@rada.lv


veido un uztur tīmekļa lapu https://rada-online.coachy.net, Radas online apmācību platformu. Tajā pieejamo saturu un sniedz pakalpojumus saskaņā ar zemāk izklāstītajiem noteikumiem. Lietojot šajā mājas lapā iekļauto informāciju un/ vai izmantojot Radas pakalpojumus, tu apliecini, ka esi izlasījusi šos noteikumus, saproti tos un piekrīti tos ievērot. Noteikumi ir saistoši katram mājas lapas lietotājam un pakalpojumu saņēmējam.

Rada patur tiesības precizēt šos noteikumus, publicējot izmaiņas mājas lapā un norādot pēdējo izmaiņu veikšanas datumu. Jebkuras izmaiņas stājas spēkā ar to publicēšanas brīdi.

2. Juridiska atruna par dalībnieču un lasītāju vecumu

Uzmanību! Šajā mājas lapā paralēli vispārizglītojošiem jautājumiem ir iekļauta arī informācija pieaugušajiem, tāpēc personām, kuras nav sasniegušas 18 gadu vecumu, lapas apskate un dalība semināros nav atļauta. Aizver šo lapu, ja tev vēl nav 18 gadu!

3. Radas pakalpojumi

Rada piedāvā klātienes kursus, treniņus, online apmācību, seminārus, nometnes, konsultācijas un lekcijas par tēmām iegurņa pamatnes muskulatūra, intīmā musulatūra, atslābināšanās, meditācija, vēderdejas, sievietes harmonija. Rada nosaka programmu saturu, laiku, intensitāti, kā arī semināru norises vietas.

Radas programmas ir: 1. Iegurņa pamatnes un maksts muskulatūras attīstīšanas programma; 2. Auglības kontrole - dabīgā ģimenes plānošana; 3. Auglības spēks - dabīgā ģimenes plānošana; 4.  Zarnu trakta detokss; 5.Pārejas gadi un Menopauze.

4. Juridiska atruna pa programmu un dalībnieču personīgo atbildību

Autore veido un piedāvā izglītojošas programmas un pasākumus, kas ir draudzīgas sievietes ķermenim un labsajūtai, kā arī attīsta iegurņa pamatnes un maksts muskulatūru. Tomēr katra sieviete ir unikāla, un autores konkrētā programma var arī nebūt tev piemērota. Lūdzu, konsultējies ar attiecīgās jomas speciālistu, ja tevi māc šaubas, vai šī programma tev ir piemērota.

Autores programmas neārstē ārstu noteiktās diagnozes un nevar tikt izmantota kā ārstniecības līdzeklis. Piedaloties šajā programmā, tu pati uzņemies atbildību par savu rīcību un sekām.

5. Dalībnieku atbildība

Reģistrējoties pasākumiem dalībnieki apliecina, ka nepastāv fiziski vai garīgi šķēršļi, lai piedalītos Radas mājas lapā publiskotajās nodarbībās. Nodarbību dalībnieki uzņemas pilnu atbildību par savu fizisko un garīgo ķermeni. Dalībnieki apstiprina, ka apzinās un ir informēti par fiziskajiem un psihoemocionālajiem riskiem, kas ir saistīti ar intīmā fitnesa vai dabīgās ģimenes plānošanas apmācībām. Jebkuram vingrojumam un metodei ir ieteicošs raksturs un katrs dalībnieks pats izvērtē savu piemērotību izvēlētajai nodarbībai vai metodei un nodarbībās iekļautajiem vingrojumiem. Intīmā fitnesa un dabīgās ģimenes plānošanas programmas nav ārstniecības metodes un nevar tikt izmantota kā ārstniecības līdzekļi konkrētu diagnožu ārstēšanai.

6. Dalībnieku personas datu privātums

Reģistrējoties mājas lapā, jāievada savi personas dati. Šī informācija palīdz Radai sniegt pakalpojumus, apstrādāt pieprasījumus, nosūtīt materiālus, nosūtīt piekļuvi online apmācības platformai un sniegt dalībniekam tehnisku atbalstu nepieciešamības gadījumā, kā arī informēt par jaunumiem.

Rada nepārdod un neizīrē dalībnieku kontaktinformāciju citiem tirgus dalībniekiem. Rada veic likumiski noteiktos piesardzības pasākumus, lai aizsargātu lietotāja informāciju.

Dalībnieks, reģistrējoties Radas pasākumiem, piekrīt personas datu apstrādei.

Apgāds apstrādā un uzglabā dalībnieku datus saskaņā ar likumdošanu un tie tiek izmantoti tikai privātai lietošanai.

Attiecībā uz personu datu privātumu spēkā ir Eiropas Savienības likumdošana.

12. Piekrišana saņemt paziņojumus uz e-pastu

Reģistrējoties pasākumiem, piekrītot noteikumiem vai pierakstoties uz jaunumu saņemšanu, dalībnieks piekrīt saņemt paziņojumus un jaunumus uz savu reģistrācijas sadaļā norādīto e-pastu. 

Dalībniece jebkurā brīdī var atteikties no informācijas saņemšanas, atrakstoties aktīvajā saitē, kas pievienota e-pasta kājenē.

13. Intelektuālais īpašums

Visa šajā mājas lapā vai online apmācībā pieejamā informācija, dizains un saturs, ieskaitot, logotipu, grafiskās zīmes, attēlus, skaņu ierakstus un video materiālus, ir Radas un/vai sadarbības partneru intelektuālais īpašums, ko nostiprina autortiesības.

Ir aizliegts izmantot Radai piederošo intelektuālo īpašumu jebkādā veidā to, kopējot, publicējot, publiskojot vai pārsūtot bez autores rakstiskas atļaujas.

Nodarbību laikā aizliegts veikt filmēšanu vai fotografēšanu, izņemot gadījumos, kad to atļauj un iesaka pasākumu vadītāja. Klātienes semināru laikā dalībnieki drīkst veikt audio ierakstus tikai savai privātai lietošanai.

Aizliegts veikt online semināru pārfilmēšanu vai fotogrāfēšanu. Jebkura satura reproducēšana vai pārpublicēšana pilnā vai daļējā apjomā ir aizliegta. Atkarībā no tiesību pārkāpuma rakstura un sekām, pārkāpējs tiks saukts pie liekumā noteiktās atbildības.

14. Lietotāja pienākumi

Piekļūstot šai mājas lapai vai to lietojot to, tu piekrīti ievērot šeit izklāstītos noteikumus. Aizliegts veikt jebkādas izmaiņas vai labojumus mājas lapā vai kaitēt mājas lapas darbībai vai tās funkcionālajai vienotībai. Ja apzināti vai nolaidības dēļ tiek pārkāptas šajos noteikumos paredzētās saistības, tu atbildēsi par visiem zaudējumiem un kaitējumiem, kas tieši vai netieši tikuši nodarīti Radai.

15. Saites uz trešo pušu lapām

Rada nenes atbildīgi par savā mājas lapā ievietoto trešo pušu mājas lapu saturu vai privātuma praksi. Mājas lapā redzamās ieteikuma saites ir dotas vienīgi informatīvā nolūkā. Uz citām tīmekļa vietnēm, mājas lapām vai no tām vedošu saišu izmantošana ir katra lietotāja pašu risks. Rada neuzņemas atbildību vai saistības attiecībā uz savā lapā ieteikto trešo pušu mājas lapām un vietņu darbību, saturu, produktiem vai pakalpojumiem.

16. Strīdu izšķiršanas kārtība

Visus strīdus, nesaskaņas vai prasības puses cenšas risināt pārrunu ceļā. Ja tas nav iespējams, tiek sniegta prasība Vācijas tiesā likumā noteiktajā kārtībā. Jebkāda veida pretenzija ir iesniedzama rakstveidā kā ierakstīta vēstule.