Training Overview

Sorry, nothing found!

Search full content

Overview Test

ARDIEVU, HORMONI! Dabīga izsargāšanās, hormonālā cikla diagnostika un korekcija.

Šīs apmācības programmas ietvaros Tu apgūsi visu svarīgāko par sievietes hormonālā cikla likumsakarībām un iemācīsies noteikt auglīgo un neauglīgo laiku savā ciklā. Pēc šo zināšanu iegūšanas Tu zināsi par sevi daudz vairāk nekā Tev par Tevi varētu izstāstīt jebkurš speciālists. Šīs zināšanas ļaus Tev uzņemties atbildību par savu ķermeni un pieņemt apzinātus lēmums par avu veselību visas dzīves garumā.

Ja runājam par dabīgo izsargāšanos, tad vislielākais ieguvums ir tas, ka Tu bez bailēm no stāvoklī palikšanas varēsi ļauties intīmajai tuvībai. Šāda tuvība ir viens no spēcīgākajiem sasaistes aspektiem ilglaicīgās attiecībās.


Vislielākais ieguvums šajā online programmā ir tas, ka visu sešu ciklu garumā katru ciklu Tu izvērtēsi kopā ar mani! Tās ir individuālas konsultācijas sešus ciklu garumā, kuru laikā Tu uzzināsi par sevi daudz vairāk nekā jebkad agrāk jebkurā anatomijas stundā vai diagnostikā pie ārsta. Ja vēlies, sauc savu hormonālo ciklu par personīgajām Taro kārtīm, jo Tavs cikls reāli parāda to, kas šobrīd notiek Tavā ķermenī un kur ir problēmas. Savukārt konsultācijās ar mani uzzināsi, kā maigi ar dabas līdzekļiem palīdzēt harmonizēt savu ciklu.

Tu iemācīsies izprast sava ķermeņa signālus un vajadzības un zināšanas par sievietes cikliskumu un dabīgajām norisēm stiprinās Tavu intuīciju un Tu iemācīsies uzņemties atbildību par savu ķermeni.

Ja ciklam būs nepieciešamas korekcijas, tad Tu saņemsi tieši Tev piemērotus ieteikumus par dabas līdzekļiem, jo parasti šādos gadījumos ķermenim ir nepieciešams tikai mazs atbalsts, lai atgrieztos savā no dabas ieliktajā līdzsvarā.

Kam paredzēta šī apmācība?

  • Sievietēm, kuras vēlas iepazīt savu hormonālo ciklu un iemācīties izsargāties dabīgā veidā. Apmācībai var pievienoties arī sievietes partneris. Dabīgā izsargāšanas ir piemērota pāriem ilgstošās attiecības, jo vienas nakts sakariem šāds "izsargāšanās" veids ir pakļauts augstam seksuāli transmisīvo slimību riskam.
  • Sievietēm, kuras pārstāj lieto hormonālo kontracepciju vai hormonu aizstāj terapiju. Ja hormoni ir lietoti ilgi, tad pāriešana uz dabisku ciklu var būt sarežģītāka nekā tikai tabletīšu lietošanas pārtraukšana, jo izmaiņas notiek ne tikai fiziskā, bet arī emocionālā līmenī. Cikla diagnostika un korkecija manā pavadībā ar dabas līdzekļiem ļaus Tev šim posmam iziet cauri ar individuālu atbalstu un koncentrēšanos uz Tavu konkrēto situāciju.

Pēc šīs programmas apgūšana sievietes parasti saka, ka nekad nespēja iedomāties, ka šis kurss tik ļoti izmainīs viņu dzīvi attiecībā pret savu ķermeni un sievietes pasaules uztveri, un, ka tas ir bijis viens no visjēgpilnākajiem lēmumiem pēdējo gadu laikā.

Starpcitu, kopā ar sievieti lielāku izpratni par norisēm sievietes ķermenī saņem arī partneris, kas sniedz viņam lielāku cieņu un iejūtību pret sievietes ciklisko dabu savstarpējās attiecībās.

Izmanto šo iespeju un pievienojies šai unikālajai apmācībai, jo vietu skaits ir ierobežots!

P.S. Šī programma ar individuālo konsultaciju paketi ir pieejama ierobežotā daudzumā tikai tajos brīžos, kad man atbrīvojas brīvi laiki jaunai dalībniecei!


 Training Overview  Get Certificate

Moduļi

5

3. modulis - gļotu izvērtējums

00:44:54 (4 Lekcijas + Test) Complete Test of Modulis 4
6

4. modulis - neauglīgais laiks cikla sākumā

01:10:40 (2 Lekcijas + Test) Complete Test of Modulis 5
7

5. modulis - dzemde un dzemdes kakls

00:47:59 (4 Lekcijas + Test) Complete Test of Modulis 6
8

6. modulis - monofāzisks cikls, aplikācijas un cikla datori

00:44:15 (2 Lekcijas + Test) Complete Test of Modulis 7
9

KOPSAVILKUMS

00:27:45 (2 Lekcijas) Complete Test of Modulis 8

Downloads