AUGLĪBAS SPĒKS!

Ekskluzīva online apmācības programma un individuālas pavadošās konsultācijas situācijā, kad stārķis kavējas.

Izvēlies pieejamos konsultāciju laikus, piesakies bezmaksas online konsultācijai
un saņem atbildes uz jautājumiem par auglību un Tavu situāciju.

 


Kas iekļauts apmācības programmā
AUGLĪBAS SPĒKS?DABĪGĀ ĢIMENES PLĀNOŠANA

Zināšanas par ciklu, kas atļaus Tev noteikt visauglīgāko laiku ciklā.


TAVA INDIVIDUĀLĀ CIKLA DIAGNOSTIKA UN KORIĢĒŠANA

Veiksmīgas grūtniecības pamats ir hormonu līdzsvars un veselīgs dabīgs cikls.


INDIVIDUĀLA ORGANISMA SAGATAVOŠANA BĒRNIŅA IEŅEMŠANAI

Organisma sagatavošana gaidību laikam, pamatojoties uz Tava cikla diagnostiku.


INDIVIDUĀLAS KONSULTĀCIJAS UN PIEEJA

Tieši Tavai situācijai piemēroti soļi un atbalsts.


AUGLĪBAS JOGA

Efektīvas jogas tehnikas un meditācijas ķermeņa sagatavošanai bērniņa ieņemšanai.


AUGU SPĒKS AUGLĪBAS VEICINĀŠANAI

Efektīvs dabas līdzekļu atbalsts auglības veicināšanai.

Ja esi gatava doties šajā ceļojumā kopā ar mani, piesakies bezmaksas konsultācijai, lai saņemtu atbildes uz Taviem šī brīža jautājumiem un pieņemtu lēmumu par to, vai šī programma ir piemērota tieši Tev.

Kā dabīgā un veselīgā veidā atmodināt auglību un noticēt tai?
 

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai ieņemtu bērniņu?
 

Vai es esmu neauglīga, ja plānots bērniņš nepiesakās gada laikā?
 

Kas var palīdzēt stiprināt sievietē ielikto dabīgo auglības spēku?

 

Zināšanas par dabīgajiem procesiem, kas notiek sievietes ciklā katru mēnesi, ir bagātība un instruments, kas sniedz skaidras atbildes par katras sievietes konkrēto situāciju konkrētā periodā. Apvienojot šīs individuālās zināšanas par savu ciklu ar iedarbīgām dabīgām metodēm, ir iespējamas lietas, kas pasaulei liekas neiespējamas.

 

Rumi (Persiešu dzejnieks, mistiķis)

 

"Kad ir pienācis laiks dīglim saņemt dzīvības garu,

viņam sāk palīdzēt saule.

Saule mudina viņu.

Kā gan saules mirdzums spēj nokļūt pie viņa dzemdē?

Šie ceļi mums ir aplēpti.

Mēs nezinām, kā parasts akmens pārveršas par dārgakmeni

un kā rubīns kļūst sarkans,

kā nobriest auglis

un kā atnāk drosme pie tiem, kuri ir bailēs apjukuši."

 


Šajā ceļā Tevi pavadu es, Rada!
Šī ir mana sirds programma. Es atbalstu savas programmas dalībnieces ar visu savu zināšanu un prakšu esenci.
Ja mēs konsultācijas laikā abas sapratīsim, ka šī programma ir priekš Tevis un ka es varu Tevi pavadīt, tad šis būs neaizmirstams ceļojums mums visiem. Mums viesiem, jo šajā ceļojumā ir iesaistītas vairākas dvēseles.

Kāds ir programmas mērķis?

Sagatavot sievieti bērniņa ieņemšanai  ar dabīgiem līdzekļiem, vadoties no viņas DABĪGĀ!!! hormonālā cikla diagnostikas, lai atvērtu maksimālo iespēju palikt stāvoklī, iznēsāt un piedzemdēt veselu bērnu.

Cik ilgi notiek programma?

Katra sieviete un viņas stāsts ir individuāls. Arī situācijas, kādās sievietes uzsāk šo programmu ir tik dažādas: pēc hormonālās kontracepcijas lietošanas, pēc neveiksmīgām mākslīgajām apaugļošanām vai citām manipulācijām, pazeminātas auglības gadījumā, kad bērniņu neizdodas ieņemt gada laikā vai laika posmā pēc 36, kad dabīgā auglība sāk strauji samazināties.Tāpēc arī darbs ar katru sievieti šajā programmā ir individuāls. Šis ir arī iemesls, kāpēc šī programma ir ekskluzīva.

6 mēneši ir laiks, kad būsi pilnībā apguvusi un izmēģinājusi visus instrumentus, kas palīdz Tev dabīgā ceļā stiprināt savu auglību. 6 mēneši ir maksimālā pavadība ar individuālajām konsultācijām. Iespējams, ka savus mērķus sasniegsi 3 mēnešu laikā, iespējasms, 6 mēnešu laikā. Ja sieviete paliek stāvoklī, tad programma un pavadība automātiski beidzas, jo sievietei tad sākas nākamais posms ar nākamajiem speciālistiem: gaidību laiks.

Kā tieši notiek programma?

Tu saņem piekļuvi online materiālam un apmēram 2 mēnesī mēs tiekamies individuālās online konsultācijas, lai izvērtētu tavu ciklu un pieņemtu lēmumu par nākamajiem soļiem.

Kura metode man var sniegt 100% rezultātu, ka palikšu stāvoklī?

Pilnīgi neviena metode pasaulē nedod 100% garantiju, lai sieviete paliktu stāvoklī.

Jo jaunāka un VESELĀKA sieviete un viņas partneris, jo lielākas iespējas, ka grūtniecība iestāsies dabīgā ceļā. Šajā laikā arī  mākslīgās apaugļošanas manipulācijas būs veiksmīgāks. Līdz apmēram 30 gadu vecumam tiek runāts par veiksmes statistiku ap 20-30%. Vecākām sievietēm šis skaitlis samazinās līdz 5%. Un sievietes pēc 40 vairs uz mākslīgo apaugļošanu valsts programmās neņem, jo iespēja palikt stāvoklī samazinās dabīgā ceļā. Šī apstākļa dēļ ir apbrīnojami, ka tieši jaunas sievietes bieži kā pirmo soli izvēlas mākslīgo apaugļošanos nevis uzticēšanos sava ķermeņa dabīgajai auglībai.

Pastāv uzskats, ja sieviete var palikt stāvoklī ar mākslīgo apaugļošanu, tad viņa var palikt stāvoklī arī dabīgā ceļā un, protams, otrādi. Jo vecāka sieviete, jo piesārņotāks ķermenis, jo mazākas izredzes palikt stāvoklī gan dabīgi, bet vēl mazāk ar mākslīgo apaugļošanu.

Tāpēc jebkurā gadījumā gudrākais solis sagatavošanas procesā ir sagatavot savu ķermeni grūtniecībai, pat ja mākslīgā apaugļošana tiek izmantota kā "pēdējais salmiņš".

Tomēr jāņem vērā, ka daudzo neveiksmīgo apaugļošanas manipulāciju rezultātā tiek sagrauta sievietes psihe, ticība savam ķermenim un auglībai, kā arī uz vairākiem mēnešiem tiek izsists no ierindas hormonālais cikls. Nemaz nerunājot par augstajām estrogēnu devām, kas nākotnē var būt par iemeslu audzējiem.

Vai es varu apvienot AUGLĪBAS SPĒKA programmu ar hormonu lietošanu?

Nē, mēs strādājam pie sievietes dabīgā cikla harmonizēšanas. Ar sintētiskiem hormoniem stimulēts cikls ir cikla ilūzija un izsit no ierindas citas ķermeņa sistēmas, kas ir nepieciešamas veiksmīgai ķermeņa darbībai.

Kā pieteikties programmai?

Noklausies, lūdzu, vebināru, kuru atradīsi šīs lapas augšpusē. Ja Tevi uzrunāt tas, par ko es runāju un ja esi gatava pati darboties un uzņemties atbildību par savu auglību un veselību, tad piesakies bezmaksas online konsultācijai, kuras laikā mēs izvērtēsim Tavu šī brīža situāciju. Šīs sarunas laikā Tu saņemsi svarīgu informāciju par Tavu situāciju, no, iespējams, neierasta skata punkta, tāpēc šai sarunai ir potenciāls atvērt tev durvis uz ceļu, kuru iepriekš nebiji pamanījusi.
Ja tā saucamā "ķīmija" mūsu starpā nostrādās un es redzēšu, ka varu Tev palīdzēt, tad mēs turpināsim kopīgu ceļu šajā programmā.