Privacy settings

We use cookies on our website. Some of them are essential, while others help us improve this website and your experience.

Accept all Save
View details of the cookies used

AUGLĪBAS SPĒKS!
Ekskluzīva online apmācības programma un individuālas pavadošās konsultācijas situācijā, kad stārķis kavējas.

Izvēlies pieejamos konsultāciju laikus, piesakies bezmaksas online konsultācijai
un saņem atbildes uz jautājumiem par auglību un Tavu situāciju.

 


Kas iekļauts apmācības programmā
AUGLĪBAS SPĒKS?DABĪGĀ ĢIMENES PLĀNOŠANA

Zināšanas par ciklu, kas atļaus Tev noteikt visauglīgāko laiku ciklā.


TAVA INDIVIDUĀLĀ CIKLA DIAGNOSTIKA UN KORIĢĒŠANA

Veiksmīgas grūtniecības pamats ir hormonu līdzsvars un veselīgs dabīgs cikls.


INDIVIDUĀLA ORGANISMA SAGATAVOŠANA BĒRNIŅA IEŅEMŠANAI

Organisma sagatavošana gaidību laikam, pamatojoties uz Tava cikla diagnostiku.


INDIVIDUĀLAS KONSULTĀCIJAS UN PIEEJA

Tieši Tavai situācijai piemēroti soļi un atbalsts.


AUGLĪBAS JOGA UN MEDITĀCIJAS

Efektīvas jogas tehnikas un meditācijas ķermeņa un zemapziņas sagatavošanai bērniņa ieņemšanai.


AUGU SPĒKS AUGLĪBAS VEICINĀŠANAI

Efektīvs dabas līdzekļu atbalsts auglības veicināšanai.

Ja esi gatava doties šajā ceļojumā kopā ar mani, piesakies bezmaksas konsultācijai, lai saņemtu atbildes uz Taviem šī brīža jautājumiem un pieņemtu lēmumu par to, vai šī programma ir piemērota tieši Tev.

Kā dabīgā un veselīgā veidā atmodināt auglību un noticēt tai?
 

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai ieņemtu bērniņu?
 

Vai es esmu neauglīga, ja plānots bērniņš nepiesakās gada laikā?
 

Kas var palīdzēt stiprināt sievietē ielikto dabīgo auglības spēku?

 

Zināšanas par dabīgajiem procesiem, kas notiek sievietes ciklā katru mēnesi, ir bagātība un instruments, kas sniedz skaidras atbildes par katras sievietes konkrēto situāciju konkrētā periodā. Apvienojot šīs individuālās zināšanas par savu ciklu ar iedarbīgām dabīgām metodēm, ir iespējamas lietas, kas pasaulei liekas neiespējamas.

 

Rumi (Persiešu dzejnieks, mistiķis)

 

"Kad ir pienācis laiks dīglim saņemt dzīvības garu,

viņam sāk palīdzēt saule.

Saule mudina viņu.

Kā gan saules mirdzums spēj nokļūt pie viņa dzemdē?

Šie ceļi mums ir aplēpti.

Mēs nezinām, kā parasts akmens pārveršas par dārgakmeni

un kā rubīns kļūst sarkans,

kā nobriest auglis

un kā atnāk drosme pie tiem, kuri ir bailēs apjukuši."

 


Šajā ceļā Tevi pavadu es, Rada!Bieži sieviete saka: "Ja Dievs dos, tad būs, ja nē, tad tāds ir mūsu liktenis."
Tomēr parasti šāds teikums nozīme vienkārši aizsargreakciju, jo ir piedzīvotas pārāk daudz ciešanas un sāpes.

Tomēr šim teikumam nav taisnība. Lielākā daļa sieviešu spēj palikt stāvoklī dabīgā ceļā vai ar sagatavošanos arī mākslīgās apaugļošanas ceļam. Ir tikai mazliet jāpalīdz kermenim tur, kur tam kaut kas trūkst un kārtīgi jāsagatavojas priekšā stāvošajam ceļojumam.

Tu esi tā, kura rada un dara, un sasniedz savu mērki! Iespējams, ka Tavam kermeni ir nepieciešams tikai pavisam mazs atbalsts, kur ir nepieciešama TAVA rīcība nevis pasīva gaidīšana vai paļaušanās uz likteni.
Ja saproti par ko es runāju, tad neatliec ne minūti un piesakies bezmaksas konsultācijai.

Šī ir mana sirds programma. Es atbalstu savas programmas dalībnieces ar visu savu zināšanu un prakšu esenci.

Ja mēs konsultācijas laikā abas sapratīsim, ka šī programma ir priekš Tevis un ka es varu Tevi pavadīt, tad šis būs neaizmirstams ceļojums mums visiem. Mums viesiem, jo šajā ceļojumā ir iesaistītas vairākas dvēseles.

Kāds ir programmas mērķis?

Sagatavot sievieti bērniņa ieņemšanai  ar dabīgiem līdzekļiem, vadoties no viņas DABĪGĀ!!! hormonālā cikla diagnostikas, lai atvērtu maksimālo iespēju palikt stāvoklī, iznēsāt un piedzemdēt veselu bērnu.

Šajā programmā Tu iemācīsies sniegt sev visu to labāko un par sevi parūpēties,
jo tikai tad, ja šaja posma Tu nodrošināsi sevi ar visu dzīvībai nepieciešamo, tad to saņem arī jūsu bērniņš.

Rūpējoties par sevi, ieklauoties savās vajādzībās un sniedzot sev visu to labāko, Tu iemācies rūpēties, ieklausīties, sajust un sniegt visu to labāko arī gaidāmajam bērniņam.

Rūpējoties par sevi, Tu rūpējies par visu savu ģimeni!

Cik ilgi notiek programma?

Katra sieviete un viņas stāsts ir individuāls. Arī situācijas, kādās sievietes uzsāk šo programmu ir tik dažādas: pēc hormonālās kontracepcijas lietošanas, pēc neveiksmīgām mākslīgajām apaugļošanām vai citām manipulācijām, pazeminātas auglības gadījumā, kad bērniņu neizdodas ieņemt gada laikā vai laika posmā pēc 36, kad dabīgā auglība sāk strauji samazināties.Tāpēc arī darbs ar katru sievieti šajā programmā ir individuāls. Šis ir arī iemesls, kāpēc šī programma ir ekskluzīva.

6 mēneši ir laiks, kad būsi pilnībā apguvusi un izmēģinājusi visus instrumentus, kas palīdz Tev dabīgā ceļā stiprināt savu auglību. Pirmais mēnesis ir veltīts diagnostikai, 2.-4. mēnesis individuāliem organisma attīrīšanas soļiem. 4 mēneši ir nepieciešmai, lai sasniegtais nostiprinātos ķermeņa šūnās, tāpēc mērķtiecīga palikšana stāvoklī sākas no 4 mēneša. 6 mēneši ir maksimālais pavadības laiks ar individuālajām konsultācijām. Iespējams, ka savus mērķus sasniegsi jau 4 mēnešu laikā, iespējasms, 6 mēnešu laikā. Ja sieviete paliek stāvoklī, tad programma un pavadība automātiski beidzas, jo sievietei tad sākas nākamais posms ar nākamajiem speciālistiem: gaidību laiks.

Starpcitu, pirmos četrus mēnešus es lūgšu Tevi censties nepalikt stāvoklī, lai Tu paspētu sagatavot kermeni gaidāmajam notikumam. Un šī ir pirma brīniškīga atslodze kermenim no nepārtaukta stresa un sāpēm, kāpēc es nepalieku stāvoklī? Programmas laikā, iespējams, saskarsies ar daudziem netradicionāliem uzdevumiem, tomēr tie visi ar katru dienu ved Tevi tuvāk Tavam mērkim.

Kā tieši notiek programma?

Tu saņem piekļuvi apjomīgam online materiālam, kurā iekļauts kurss par cikla diagnostiku, meditācijām un organisma attīrīšanu un pēc materiāla apguves un praktisku uzdevumu veikšanas mēs tiekamies regulārās individuālās online konsultācijas, lai izvērtētu tavu ciklu un pieņemtu lēmumu par nākamajiem soļiem. Šāda intensīva sadarbība turpinās 9 mēnesus vai līdz brīdim, kamēr paliec stāvoklī.

Tāpat tu saņem piekļuvi atseviškai atbalsta grupai, kur no manis saņemsi nepieciešamo motivācijas devu, lai nepastātos ceļā pie pirmajām grūtībām.

Tu saņemsi manu privāto numuru tiešai komunikācijai WhatsApp aplikācijā.

Pirmajos četros mēnesos es Tevi lūdzu uzmanīties un nepalikt stāvoklī, lai Tu paspētu kārtīgi sagatavot savu kermeni grūtniecībai.

Kura metode man var sniegt 100% rezultātu, ka palikšu stāvoklī?

Pilnīgi neviena metode pasaulē nedod 100% garantiju, lai sieviete paliktu stāvoklī.

Jo jaunāka un VESELĀKA sieviete un viņas partneris, jo lielākas iespējas, ka grūtniecība iestāsies dabīgā ceļā. Šajā laikā arī  mākslīgās apaugļošanas manipulācijas būs veiksmīgāks. Līdz apmēram 30 gadu vecumam tiek runāts par veiksmes statistiku ap 20-30%. Vecākām sievietēm šis skaitlis samazinās līdz 5%. Un sievietes pēc 40 vairs uz mākslīgo apaugļošanu valsts programmās neņem, jo iespēja palikt stāvoklī samazinās dabīgā ceļā. Šī apstākļa dēļ ir apbrīnojami, ka tieši jaunas sievietes bieži kā pirmo soli izvēlas mākslīgo apaugļošanos nevis uzticēšanos sava ķermeņa dabīgajai auglībai.

Pastāv uzskats, ja sieviete var palikt stāvoklī ar mākslīgo apaugļošanu, tad viņa var palikt stāvoklī arī dabīgā ceļā un, protams, otrādi. Jo vecāka sieviete, jo piesārņotāks ķermenis, jo mazākas izredzes palikt stāvoklī gan dabīgi, bet vēl mazāk ar mākslīgo apaugļošanu.

Tāpēc jebkurā gadījumā gudrākais solis sagatavošanas procesā ir sagatavot savu ķermeni grūtniecībai, pat ja mākslīgā apaugļošana tiek izmantota kā "pēdējais salmiņš".

Tomēr jāņem vērā, ka daudzo neveiksmīgo apaugļošanas manipulāciju rezultātā tiek sagrauta sievietes psihe, ticība savam ķermenim un auglībai, kā arī uz vairākiem mēnešiem tiek izsists no ierindas hormonālais cikls. Nemaz nerunājot par augstajām estrogēnu devām, kas nākotnē var būt par iemeslu audzējiem.

Vai es varu apvienot AUGLĪBAS SPĒKA programmu ar hormonu lietošanu?

Nē, mēs strādājam pie sievietes dabīgā cikla harmonizēšanas. Ar sintētiskiem hormoniem stimulēts cikls ir cikla ilūzija un izsit no ierindas citas ķermeņa sistēmas, kas ir nepieciešamas veiksmīgai ķermeņa darbībai.

Kā pieteikties programmai?

Noklausies, lūdzu, vebināru, kuru atradīsi šīs lapas augšpusē. Ja Tevi uzrunāt tas, par ko es runāju un ja esi gatava pati darboties un uzņemties atbildību par savu auglību un veselību, tad piesakies bezmaksas online konsultācijai, kuras laikā mēs izvērtēsim Tavu šī brīža situāciju. Šīs sarunas laikā Tu saņemsi svarīgu informāciju par Tavu situāciju, no, iespējams, neierasta skata punkta, tāpēc šai sarunai ir potenciāls atvērt tev durvis uz ceļu, kuru iepriekš nebiji pamanījusi.
Ja tā saucamā "ķīmija" mūsu starpā nostrādās un es redzēšu, ka varu Tev palīdzēt, tad mēs turpināsim kopīgu ceļu šajā programmā.

Cik maksā dalība šaja programmā?

Jo lielāka ir investīcija kāda projektā, jo lielāka ir apņemšanās, spīts un iespējas sasniegt savu izvirzīto mērki.
Šī ir individuāla programma ar manu koncentrēšanos uz Tavu pavadīšanu cauri šim laikam.
Pirms piesakies uz sarunu, lūdzu, izvērtē, vai esi gatava aktīvi ieguldīt finanses, laiku un enerģiju sava sapņa piepildīšanai.

Vēl šeit ir svarīgs jautājums par apziņu un vērtību izpratni un svaru kausiem.

Salīdzini:
- Tūkstošiem eiro, bieži vien atkārtoti, kas ieguldīti bezpersoniskā mākslīgas apaugļošanas procedūrā, un tas atkārtoti, kā rezultātā sieviete saņem sagrautu sirdi un hormonālo sistēmu, kā arī vainas un nepilnvērtības sajūtu.

- Vienreizējs ieguldījums sava ķermena sakārtošana tā, lai tas pats būtu spējīgs ne tikai ieņemt, bet arī iznēsāt un piedzemdēt veselu bērninu. Paralēli saņemto individuālu atbalstu, regulāru motivāciju un zināšanas par savu hormonalo ciklu un norisēm kermenī, kas pasargās Tevi no problēmām visas dzīves garumā.

Rūpējoties par sevi, ieklauoties savās vajādzībās un sniedzot sev visu to labāko, Tu iemācies rūpēties, ieklausīties, sajust un sniegt visu to labāko arī gaidāmajam bērniņam
.
Rūpējoties par sevi, Tu rūpējies par visu savu ģimeni!

Piesakies bezmaksas konsultācijai, lai uzzinātu cenu! Visam var atrast risinājumu, ja vien ir spēcīga apņemšanās sasniegt mērki!