Privacy settings

We use cookies on our website. Some of them are essential, while others help us improve this website and your experience.

Accept all Save
View details of the cookies used

Radas platformas

Gribi zināt, kādas platformas un instrumentus es izmantoju savu online kursu sagatavošanai?

konsultacija.1573838121.jpg

Labākās šobrīd pieejamās Eiropā un piemērotākās Latvijas apstākļiem un automātiskajām norēķinu sistēmām! :)

 

PLATFORMA ONLINE KURSIEM

Visi mani online kuri ir sagatavoti platformā Coachy.
Tā ir vienkārša, moderna, ērta un intuitīva platforma, kuru Tu vari izveidot bez padziļinātām IT zināšanām vai programmēšanas prasmēm.
Platformas apkalpošana pieejama angļu un vācu valodās, tomēr platformas darba valoda Tev netraucēs veidot savus online kursus latviešu valodā vai jebkurā citā valodā.
Šo platformu pirms pāris gadiem izveidoja kāds jauns pāris no Vācijas, kad vēlējās publicēt savu apmācības kursu onlinā, bet neatrada piemērotu platformu. Tā kā puisis bija programmētājs, tad viņš vienkārši ņēma un uzprogrammēja šo platformu. Šobrīd šī ir vadošā platforma online kursu veidotājiem Eiropā un kļūst ar katru dienu vēl ērtāka. Tajā iespējams iekļaut automātiskus maksājumus, kas ir īpaši aktuāli Latvijas telpai, jo ir diezgan ierobežots pakalpojumu sniedzēju skaits, kas nodrošina ērtus automātiskus maksājumus Latvijas iedzīvotājiem.

Ja Tev tas ir aktuāli, izvēlies Coachy. Pirmās divas nedēļas vari izmēģināt platformu bez maksas, pēc tam maksa ir sākot no 27,00 EUR mēnesī. Spied zemāk uz attēla, lai reģitrētos un sāktu savu online veiksmes stāstu:

coachy-banner-320x480.1573839896.png

 

AUTOMĀTISKĀ MAKSĀJUMU PLATFORMA

Šī ir automātisko maksājumu platforma DIGISTORE24, ar kuru notiek visi automātiskie norēķini manā platformā.
Šī platforma ir izveidota speciāli olnie koučiem un treneriem, lai maksimāli atvieglotu grāmatvedības soļus šajā uzņēmējdarbības veidā. Droši automātiski maksājumi ir tagadne un nākotne. Latvijā dzīvojošiem ir ļoti ierobežotas iespējas lietot automātiskās apmaksas platformas vai arī tās ir ļoti dārgas. Šī ir vadošā un modernākā platforma Eiropā. Tajā ir integrēti arī partnerības linki. Tā kā, ja vēlies ieteikt manas programmas tālāk, tad vari pieteikties šajā platformā arī kā partneris (affilate) vai arī kursu izstrādātājs (vendor). Pieejamās darba valodas ir angļu un vācu, bet tas attiecas tikai uz darba platformu. Starpcitu, Digistore ir super klientu atbalsts un skaidrojošais materiāls, kā savienot Tavu kursu ar maksājumu formām. Reģistrējies platformā un uzsāc savu veiksmes stāstu:) : DIGISTORE24

 

PLATFORMA ONLINE KONSULTĀCIJĀM UN VEBINĀRIEM

Visas manas konsultācijas notiek platformā ZOOM.
Caur ZOOM platformu es veidoju arī savus live vebinārus un tiešsaistes Facebook grupās un lapās.
ZOOM ir ērta un vienkārša sarunu, vebināru un konsultāciju platforma.
Vislielākā priekšrocība šai platformai ir fakts, ka kvalitatīvas video un audio sarunas ir iespējamas arī pie vāja interneta pieslēguma.
SPIED uz ZOOM attēla zemāk, reģistrējies un izmēģini savu tiešsaistes sarunu jaunā kvalitāte:

zoom.1573841622.jpg

MANS ONLINE KOUČS UN TRENERIS

Tu domā, ka tā ir nejaušība, ka esmu kļuvusi redzama internetā? Nē, tā ir ļoti kolosāla cilvēka un trenera pavadība, kas ļāva man maksimāli ātri sasniegt savus mērķus online biznesā.
Ja gribi zināt, kurš ir mans online biznesa treneris un koučs, un vēlies apgūt tikpat pārliecinošu online uznācienu, tad raksti man privāti.
Vienīgais nosacījums ir tas, ka Tev brīvi jāmāk runāt vācu valodā.