Organisma attīrīšana -
Imunitātes stiprināšana 2020. gadā! 


Vai Tu vēlies justies labāk, kļūt veselāka, maksimāli samazināt risku saslimt un atgūt savu sapņu augumuVai esi gatava doties ceļojumā uz sava ķermeņa visskaistāko versiju, kurš ir pilns veselības un enerģijas?


Tevi sagaida:
- Korektas zināšanas par organisma attīrīšanu,
- Individuāla online pavadība divu mēnešu garumā,
- Individuāli piemeklēta ieteikto produktu pakete,
- Praktiskais protokols zarnu trakta detoksam,

- Neierobežota dalība FB slēgtā grupā motivācijai un domubiedru atrašanai.


Ko nozīmē toksīnu mobilizācija un detokss krīzes?
Klizmu mērķi
Veselīgs zarnu trakts
Aizcietējumi un zarnu trakta deformācijas
Kāpēc nepieciešama organisma attīrīšana?
Masāža klizmas turēšanas laikā
And 7 more videos

Organisma attīrīšanas un imunitātes stiprināšanas proramma, lai Tevi stiprinātu 2020. gada izaicinājumiem!
DETOKSS SOĻI

(Bezmaksas lekcija no programmas materiāla)

Jebkurai veikmīgai organisma attīrīšanai pamatā ir loģiski soļi: toksīnu mobilizācija - savākšana - transportēšana un izvadīšana. Izlaižot jebkuru no šiem soļiem, detokss kūre būs neveiksmīga un, iespējams, ar izteiktu toksikozi, kas var nākotnē radīt nepatiku pret jebkādu tālāku detokss kūri.

Pirms mūsu pirmās sarunas atveru Tev paklauīties vienu no prorammas īsajām lekcijām par pareizu secību jebkuras attīrīšanās kūres laikā.

Ja vēlies uzzināt vairāk un manā pavadībā iziet praktiskos soļu, tad piesakies bezmaksas iepazīšanās sarunai pirms programmas uzsākšanas.ATSAUKSME pēc dalības programmā!Man izdevās piecelties un izveseļoties no stāvokļa, kur visi atmeta ar roku. Es būtu gribējusi, lai man toreiz blakām būtu bijis kāds zinošs terapeits, kurš pasniedz man roku, iedrošina, parāda gaismu tuneļa galā un soli pa solim aizved uz veselību un pāri plūstošu enerģiju.

Šodien, kad esmu izgājusi daudzus līkločus un atklājusi, ka veselība patiesībā ir ļoti vienkārša, ja mums ir zināšanas. Tāpēc es gribu būt Tavs pavadonis ceļā uz dzirkstošu veselību, ja neredzi ceļu tālāk vai arī vienkārši vēlies parūpēties par sevi profilaktiski. Šo uzdevumu esmu izvēlējusies par savu šī brīža galveno mērķi: parādīt Tev, ka veselība ir vienkārša un pavadīt Tevi ceļā uz veselīgu, starojošu un enerījas pilnu Tevi!

2020. gads mūs vēl vairāk vedina uz to, ka atbildību par savu veselību mēs uzņemamies paši. Jaunajam gadsimtam ir nepieciešami veseli un enerģijas pilni cilvēki, bet izaicinājumi cilvēka veselībai caur toksiskajām vielām ir tik lieli, kā vēl nekad. Tas, kas darbojās vēl desmit gadus atpakaļ, nestrādā vairs šodien. Tāpēc pievienojies, lai uzzinātu, kā gudri saglabāt un pasargāt savu veselību jaunajā tehnoloģiju laikā.

Šajā ceļā dodamies kopā, jo es Tevi pavadu individuāli. Jāiet būs Tev pašai. Tieši tāpēc mūsu starpā jau no paša sākuma ir jābūt savstarpējām simpātijām un uzticēšanās faktoram. Tāpēc arī mēs tiekamies pirmajā sarunā! :)

 

P.S. Piesakies kādā no brīvajiem konsultāciju laikiem kalendārā! Ja gadījumā neredzi brīvus laikus, tad skaties, vēlāk, kad būs atbrīvojušies brīvi laiki!