Iegurņa muskulatūras attīstīšanas programma sievietēm!


Atmodini savu iegurni veselībai, baudai un pulsācijai!

Online apmācības programma un konsultāciju pakete


✔ Elastīgi apmācības laikai

Mācies jebkurā vietā un no jebkuras ierīces ar interneta pieslēgumu. Apgūsti programmā iekļautās lekcijas, vingrojumu tehniku skaidrojumus, online treninus un dabiskas metodes sievietes reproduktīvās veselibas atbalstīšanai.

✔ Profesionālas pasniedzējasū

Mācies pie labākajām pasniedzējām Latvijā!

✔ Piekļuve treniņiem tiešsaistē

Pieslēdzies platformai un vingro! Tieši tik vienkārši tas šodien ir.

✔ Piekļuve ekskluzīvai Facebook atbalsta grupai

Saņem piekļuvi Facebook atbalsta grupai ar regulāriem vebināriem par "Bez tabu" tēmām un atbildēm uz jautājumiem tikai apmācības dalībniecēm.Tavas pasniedzējas apmācības laikā


Intīmā fitnesa trenere, fitnesa un jogas pasniedzēja, Dabīgās ģimenes plānošanas konsultante, fitnesa un jogas pasniedzēja.

Katra saruna ar Radu ir individuāla un transformējoša, kas ļauj Tev dziļāk ieraudzīt likumsakarības par Tavu veselību, attiecībām, veselību, intimitāti un radošumu. Izmanto iespēju piekļūt apmācībai ar iekļauto konsultāciju paketi, kura būs pieejama vēl tikai mazu brīdi Radas noslogotā darba grafika dēļ.


Fitnesa un intīmā fitnesa trenere un vēderdeju pasniedzēja.

Lienes pavadībā sievietes ātri iemācās gurnu, vēdera un krūšu kustības, kas ļauj sievietei uzplaukt īstenā sievišķībā, skaistumā un jutekliskumā.


Ģimenes ārste, homeopāte, "Pļavas aptiekas" projekta autore un īpašniece.

Ilze zina visu par augiem, kas sievietei palīdz maigi, dabīgi, efektīvi un ilglaicīgi. Tā ir Ilzes sirds tēma - palīdzēt sievietei atjaunot saikni ar ārstniecības augiem, lai tie varētu viņu atbalstīt ceļā cauri dažādiem dzīves periodiem.

 


Iedomājies ...


✔ Tu pārvaldi savu iegurņa pamatnes muskulatūru, māki to aktivizēt, atslābināt, ar to pulsēt un taisīt trikus ;)!

✔ Tavas attiecības ir piepildītas, jutekliskas, baudas un mīlestības pilnas!

✔ Tu labi jūties savā ķermenī! Tu pieņem un mīlī savu ķermeni!

✔ Tu esi sakārtojusi savu intīmo veselību, Tavs iegurnis ir veselīgs, apasiņots, silts un baudpilns!

✔ Tevi vairs nemoka sāpes mēnešreižu laikā un smagi PMS, bet ja tas iziet no ierindas, Tu zini kā sev palīdzēt!

✔ Tu esi aizmirsusi par to, kas ir greizsirdība, jo Tu zini, ka Tu esi vislabākā!

Atsauksmes pēc apmācības:


"Ceļš uz dziļāku sevis mīlēšanu ir aizraujošs!
Lai gan agrāk es zināju par šiem muskuļiem un šķiet, ka macēju apzināti sasprindzināt, tomēr "pa īstam" mūsu (prāta un IPM muskuļu) attiecības tagad tikai sākas. Toties maksts augšējās daļas jūtīgums man ir kas jauns, paldies Tev, ka paskaidroji par trenažiera nepieciešamību. Es kā taupīgs cilvēks sākumā domāju, ka iztikšu bez tā, taču tagad priecājos par iegādi:) !"


"Vēlreiz sirsnīgs paldies par saturīgo un vērtīgo, ko dāvājāt mums, sievietēm!
Ja pirms apmācībā biju vēl neziņā, vai tas ir tieši tas, kas šobrīd man ir visvajadzīgākais, tad droši varu teikt, ka noteikti, un ne tikai šajā brīdī, bet savas turpmākās nākotnes vārdā.

Šodien pat nejauši uzdūros vienam vebināram, kurā vēlreiz tika apstiprināta tā svarigā nozīme sieviets dzīvē - , ka vingrinājumi muskulatūras nostiprināšanai ir ne tikai savas un partnera labsajūtas radīšanai un nevis tāpēc, lai būtu seksa dieviete, taču tāpēc, lai tu esi vesela un tu pati pārvaldi savu ķermeni, nevis tu dabū pakārtot savu dzīvi tam, ko dara tavs ķermenis, par piemēru minot sieviešu urīna nesaturēšanu vecumdienās, kas ir par iemeslu nonākšanai pansionātos."


"Gribēju tik teikt, ka pirmais rezultāts pēc 3x vingrošanas ir - pirmo reizi pēc 4 gadiem man ir noregulējušās mēnešreizes. Līdz šim 'ķēpājās' 5 dienas iepriekš, nu viss kārtīgi sākās vienā dienā, par ko esmu bezgala priecīga. Paldies :)"


"Esmu ļoti priecīga, ka man radās iespēja par šo apmācību vispār uzzināt. Nevienu mirkli nenožēloju, ka piedalījos, jo ieguvu ļoti svarīgu informāciju par savu ķermeni, ko iepriekš neizpratu, pat neaizdomājos par to tādā līmenī.

Apmācība man ļāva uzzināt vairāk par sevi kā par sievieti, iepazīt labāk savu ķermeni, sajust to. Pati jau pēc pirmajiem treniņiem jutu, kā vingrošana uzlabo manu pašsajūtu, ceļ manu sievišķību un šķiet, ka sakārto arī domāšanu. Man pašai ir sajūta, ka esmu kļuvusi nosvērtāka un harmoniskāka.

Ļoti patika, kā Rada māk šo informāciju pasniegt vienkāršā un saprotamā veidā, nevienu mirkli neradot neērtu brīdi, ņemot vērā, ka tēma ir ļoti intīma, par ko es neesmu radusi runāt pat ar draudzenēm. Harizmātiska un ļoti pozitīva sieviete, kas ar tik pat lielu pozitīvismu un iedvesmu savas zināšanas spēj nodot tālāk citām sievietēm."


"Jūtu, ka liels solis ir tas vien, ka šī tēma ir aktualizēta manā apziņā. Tā tiešām ir kā "pamošanās". Esmu pati priecīga un vīrs priecīgs. :)) Ir radusies arī tāda kā azartiska vēlme izjust vairāk, izjust kaut ko jaunu. Ir sajūta, ka esmu tikai attīstības sākumposmā, bet ir vēlme doties tālāk!"


"Kad pirmo reizi biju uz Janas nodarbību un noklausījos ar kādu pietāti, jūtību un smalkumu viņa runā par sievietes reproduktīvajiem orgāniem, man bija sajūta, ka esmu iznākusi no tumsas (no tumsonības) un caur dievišķu gaismu paskatījusies uz mūsu sakrālo būtību. Uz mūsu auglību. Uz mūsu fizisko sievišķo veselību pilnīgi citām acīm. Man sen nebija bijis tā, ka „ir burtiski skaļā balsī visiem jāstāsta to, ko esi uzzinājis”. Man tiešām likās, ka man gandrīz vai jāiet katrai sievietei klāt uz ielas un jāpastāsta par Janu, par sievišķo veselību un to, ka mēs pašas saviem spēkiem varam šo jomu savā dzīvē sakārtot, uzlabot un galu galā būt veselas un laimīgas. Jana stāsta par sievietes intīmās muskulatūras trenēšanu, jo izrādās tikai tādēļ, ka šie mūsu muskuļi netiek „darbināti”, tie neapasiņojas, tie paliek „vaļīgi un nošļukuši”, mūsu pirmās čakras vairs nedarbojas vai arī darbojas slinki. Enerģētiski tas, protams, saistīts ar mūsu sievišķību, attiecībām pārī un ģimenē, bet fiziski tas ir saistīts gan ar seksualitāti un mūsu seksuālo enerģiju, gan arī ar dažādiem veselības traucējumiem (noslīdējumiem, nesaturēšanām utt.). Un es patiešām zinu ļoti daudz sieviešu, kas burtiski ikdienā ciešs no šādām neērtībām (lai neteiktu slimībām). Jana ir ļoti īpaša. Jo runāt par tik stereotipiem aizēnotu tēmu lielākas auditorijas priekšā, tur, protams, ir jābūt īpašai sagatavotībai, enerģijai un talantam, lai ko tādu izdarītu tik dabiski vienkārši, ka nav ne prastuma, ne neērtības sajūtas. It tikai milzīgs atklāsmes brīnums un laime, ka var ko tādu uzzināt un savā dzīvē ieviest."


14 dienu naudas atgriešanas garantija


Tu iegādājies šo kursu, bet Tev tomēr liekas, ka tas nav piemērots Tev?
Divu nedēļu laikā pēc apmaksas veikšanas spēkā ir naudas atgriešanas garantija.
Apmaksu ir iespējams veikt arī dalītos maksājumos! Skat. reģistrācijas anketā.

Tu esi tikai viena klikšķa attālumā no vērtīgākajām zināšanām sievietes dzīvē!


Uzsāc apmācību tūlīt!

✔ Spied uz pogas "Reģistrējies apmācībai!"

✔ Veic apmaksu un nekavējoties saņem piekļuvi apmācībai!

✔ Uzsāc apmācību tūlīt!